TRT SPİKERİNİ ŞOKA UĞRATAN ŞAKA!

TRT Türk’te yayınlanan Türkiye’de Geceyarısı programında Burak Gerçek sunucu arkadaşı Selcan Doğruöz’e 2011’in ilk 1 Nisan şakasını yaptı…

Magazin

TRT SPİKERİNİ ŞOKA UĞRATAN ŞAKA! Farklı yayın çizgisi ile dünyaya açılan TRT Türk'ün Geceyarası programında Burak Gerçek, partnerini fena işletti.

magazin

SPİKER YAYINI TERKETTİ

Programın açılış konuşmasını yapmaya başladı. Konuşma bir süre sonra duygusal bir veda konuşmasına döndü. Partneri Selcan Doğruöz tepkisiz dona kaldı.

Burak Gerçek ise şakayı bir adım ileri taşıdı ve:
-"6 aydır sunduğum bu programa kendi adıma noktayı koyuyorum. Sizlerden arkadaşlarımdan, Selcan'dan özür diliyorum" deyip stüdyoyu terketti.

EVEETT!!! Eeee!!!

TRT'nin genç bayan spikerinin hali görülmeye değer... Öyle bir şaşkınlık yaşıyor ki duruma açıklık getirip yayını devam ettirmesi gerekiyor ama onun beyni durmuş halde...
-Eveeet!!! Eeee!!!! ...... Yani hiç beklemediğim konuşma oldu. Açıkcası şu an sizler ne hissediyor yaşıyorsanız ben de aynısını yaşıyorum... Eeee!!! .... Iııı!!!... "

STÜDYODA KAHKAHALAR KOPTU

Selcan Doğruöz bir türlü kendini toparlayıp yayını devam ettiremeyince partneri 1 Nisan şakasını kısa tutup, gülme krizine girmiş halde geri döndü... Genç spiker ise yaşadığı şoku şöyle dile getirdi:

-"Sana inanamıyorum gerçekten. Elim ayağım titriyor. Nasıl toplayacağımı bilemedim. Kalkıp peşinden geliyordum. Beni mahvettin" dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: