TSM SANATÇILARI ARASINDA GERGİNLİK!

Türk Sanat Müziği’nin usta isimlerini bir araya getiren ‘Fasl-ı Şahane’nin basın toplantısında tartışma ve gerginlik yaşandı

Magazin

TSM SANATÇILARI ARASINDA GERGİNLİK! TÜRK sanat müziğinin ünlü isimlerini bir araya getiren “Fasl-ı Şahane” adlı projenin basın toplantısı, önceki gün Gayrettepe’de yapıldı.

Ancak toplantıda gergin anlar yaşandı. Samime Sanay’ın “Bugüne kadar iki assolisti fotoğraf çektirmek için bile bir araya getiremezdiniz” sözlerine sinirlenen Muazzez Abacı, tepkisini “Ben 10 yıl Bülent Ersoy’la Maksim’de çalıştım. Emel Sayın’la da aynı şekilde. Nasıl assolistler bir araya gelmez dersiniz?” sözleriyle dile getirdi.

Abacı daha sonra projenin yapımcısı Sinan Kuzucu’ya mikrofona yansımayacak şekilde “Neden konuşturuyorsun bu kompleksli karıyı?” diye sordu. Sanatçı, Bülent Ersoy’un da kulağına eğilerek “Konuşturma diyorum Sinan’a ama dinletemiyorum” dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: