Tuba Büyüküstün: Arkasını önünü düşünmeden yazıyorlar!

İstanbul Kırmızısı filmi tam kadro Yasemin Şefik’in Best FM’de ki programına konuk oldu.

Magazin

Tuba Büyüküstün: Arkasını önünü düşünmeden yazıyorlar! Radyoların en çok beğenilen programını hazırlayan Yasemin Şefik’e yıldızlar çıkarması; Ferzan Özpetek, Tuğba Büyüküstün, Halit Ergenç, Nejat İşler, Mehmet Günsür konuk oldu. Dünyaca ünlü yönetmen Ferzan Özpetek, Yasemin Şefik’in “Her filminizde bir Sezen Aksu şarkısı bulunuyor bu sefer var mı?” sorusu üzerine “Sezen Aksu ile ayrı bir proje hazırlıyoruz. O da sürpriz olsun” dedi.

“Oyuncu seçiminde tamamen iç güdüsel hareket ediyorum.O anda karşıma Tuba Büyüküstün oturuyor. Kim olduğunu ne kadar meşhur oldunu bilmiyorum. Bakıyorum kızın bakışları kafamdaki Neval’in bakışları.Tamam diyorum” dedi. Özpetek, “Nejat İşler aslında Mehmet Günsür’ün rolünü oynayacaktı ama onları değiştirdik. Yani tam tersini yaptık. Ve çok iyi oldu. O da tamamıyla iç güdüsel olan bir şey” dedi.

NEJAT İŞLER; “DİZİ TEMPOSUNU ÖZLEMİŞİM!”
Tekrar televizyon ekranına geri dönen Nejat İşler; “Dizi temposunu özlemişim. Bir tık yani” dedi.

TUBA BÜYÜKÜSTÜN: “SAĞOLSUN MAGAZİNİMİZ ARKASINI ÖNÜNÜ DÜŞÜNMEDEN YAZIYOR”

Tuba Büyüküstün ise magazinden dert yandı ve şöyle konuştu: "Bir arkadaşı Ferzan Özpetek'e "Tuba Büyüküstün’le niye görüşmüyorsun?" demiş. Ferzan "Kim o falan" demiş. Asistanlarına sormuş."Tuba Paris’te yaşıyor" demişler. Aslında öyle bir şey yok. Sağolsun magazinimiz çok arkasını önünü düşünmeden bir şeyler yazdığı için insanlar öyle sanıyor. Gayet İstanbul’daydım. Herkes benim Paris’te olduğumu düşünerek Ferzan’a söylenmemişim bile ben! Bakar mısınız nereden nereye. Adam Paris’te mi deyip, aramasa bugün burada filmde değildim.”

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Bunlarda ilginizi çekebilir: