Tuba Büyüküstün bebek sahibi oldu!

Tuba Büyüküstün'ün Arap bir hayranı güzel oyuncunun canlandırdığı karakterlerin bebeklerini yaptı. Hayran, Temmuz'da 36 yaşına girecek Büyüküstün'e bu bebekleri doğum günü hediyesi olarak göndereceğini açıkladı. Sosyal medyada "Tuba bebekler Barbie'ye rakip olur" yorumları yapıldı.

Magazin

Tuba Büyüküstün bebek sahibi oldu! Rol aldığı dizilerle birlikte ünü sınırları aşan Tuba Büyüküstün'ün dünyanın bir çok ülkesinde sevenleri bulunuyor. Güzel oyuncununArap bir hayranı Büyüküstün'ün rol aldığı dizilerde canlandırdığı karakterlerin bebeklerini yaptı. 'Kara Para Aşk' dizisinden 'Gönülçelen'e kadar bir çok rolün bebeğini yapan hayran, bebeklerinin görsellerini Instagram'dan paylaştı. Oyuncunun Arap hayranı, 5 Temmuz'da 36 yaşına girecek Büyüküstün'e bu bebekleri doğum günü hediyesi olarak göndereceğini açıkladı. Sosyal medyada da "Tuba bebekler Barbie'ye rakip çıkar" yorumu yapıldı.

 FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: