TUBA BÜYÜKÜSTÜN-BEREN SAAT KAPIŞTI

Güzel oyuncu Tuba Büyüküstün ile Aşk-ı Memnu'nun Beren Saat'ini karşı karşıya getirdiler

Magazin

TUBA BÜYÜKÜSTÜN-BEREN SAAT KAPIŞTI Tuba Büyüksütün'ü de deodorant reklamında oynatmak istediler ancak...

Beren Saat'in bir deodorant firmasının yüzü olması diğer markalara ilham verdi. Tuba Büyüküstün'ün peşine düşen yetkililer, oyuncudan 'hayır' yanıtı aldı.

Milyon dolarlık ücretler

Son dönemin en popüler isimlerinden Beren Saat ile Tuba Büyüküstün arasındaki rekabet firmalara da sıçradı! Geçtiğimiz ay Beren'i reklam yüzü yapan bir deodorant firması, rakip markaları harekete geçirdi.

Beren Saat'in rol aldığı reklamlara karşılık tanıtımlarında Tuba Büyüküstün'ü oynatmaya karar veren firma yetkilileri, birbiri ardına güzel oyuncuya teklif götürdü. Reklam anlaşması karşılığında 2 milyon doları bulan ücretin bile önerildiği iddia edildi.

Ortadoğu yıldızı

Ancak Tuba Büyüküstün, Beren Saat'in hemen arkasından benzer bir ürünün reklamında boy göstermek istemediği için şimdilik teklifleri geri çevirdi. Bu arada Ortadoğu'da bir parfüm reklamında Kıvanç Tatlıtuğ ile rol alan güzel oyuncu, Arap ülkelerindeki ürün satışlarını kısa süre içerisinde arttırmayı başardı.

Beren ile Tuba yine karşı karşıya geldi

Güzel oyuncu Beren Saat, geçtiğimiz günlerde bir deodorant firmasının reklamlarında oynamıştı..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: