TUBA BÜYÜKÜSTÜN ESKİ SEVGİLİSİNE DÖNDÜ!

Tuba Büyüküstün ile “Gişe Memuru” adlı ilk sinema filmiyle Altın Portakal ödülünü kucaklayan Tolga Karaçelik’in sürpriz aşkı kısa sürdü.

Magazin

TUBA BÜYÜKÜSTÜN ESKİ SEVGİLİSİNE DÖNDÜ! Karaçelik geçen yıl “Her Şeye Rağmen” dizisini yönetmesi için kendisine teklif getiren ünlü yapımcı Tomris Giritlioğlu'nun vasıtasıyla Büyüküstün ile tanışmıştı. O dönem oyuncu sevgilisi Türkü Turan'dan ayrılan Karaçelik, Büyüküstün'den çok etkilenmiş ve kısa sürede kalbini kazanmayı başarmıştı. Başbaşa bir gecce kulübünde yedikleri yemekte aşkları ortaya çıkan çiftin ilişkisinin Büyüküstün'ün endişeleri yüzünden bittiği öğrenildi.

magazin

İlişkisinin devam edip etmeyeceğiyle ilgili endişelerini sık sık dile getiren Büyüküstün sevgilisini kızdırdı. Karaçelik Büyüküstün'e ayrılmayı teklif etti. Çiftin arası bu diyalogtan sonra bozuldu. Ancak Karaçelik ayrılık kararından daha sonra pişman oldu ve Büyüküstün ile barışmaya çalıştı.

Ancak Karaçelik'in ayrılık kararına çok üzülen Büyüküstün daha önce bir küs bir barışık ilişki yürüttüğü “Gönülçelen” dizisindeki rol arkadaşı Onur Saylak'a geri döndü. Büyüküstün ile Saylak, geçen pazartesi Kalamış Marina'daki Divan Brasserie'ye el ele geldi. İddiaya göre çift, mekandan 22.00'ye doğru ayrıldı. (Milliyet)
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: