Tuba Büyüküstün gözyaşlarını tutamadı!

Osmanlı İmparatorluğu'nun yükseliş dönemini anlatan Ottoman Rising (Osmanlı Yükseliyor) dizisinin çekimleri geçtiğimiz aylarda tamamlandı. Sona eren çekimlerin ardından Tuba Büyüküstün'ün gözyaşlarına hakim olamadığı öğrenildi.

Magazin

Tuba Büyüküstün gözyaşlarını tutamadı! Oyuncu Tuba Büyüküstün, son olarak dijitalde yayınlanacak olan Ottoman Rising (Osmanlı Yükseliyor) dizisinde rol aldı. 6 bölüm olarak Netflix'te yayınlanacak olan projede Fatih Sultan Mehmet'in üvey annesi Mara Hatun'a hayat veren Tuba Büyüküstün'ün setten ilk kareleri ise sosyal medyada paylaşıldı.


Ottoman Rising'ten Tuba Büyüküstün'ün ilk görüntüleri...

Ottoman Rising'ten Tuba Büyüküstün'ün ilk görüntüleri...GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

Çekimlerin sona ermesinin ardından Büyüküstün, dizideki rolü için "Karakterden zor ayrıldım. Aynaya bakıp, 'Bu kadını son kez görüyorum' dedim" açıklamasını yapmıştı. 2. Sayfa'nın haberine göre; oynadığı rolü oldukça benimseyen oyuncu, çekimlerin son günü gözyaşlarını tutamadı.

Öte yandan dizinin önümüzdeki yıl Netflix'te yayınlanması bekleniyor. (Kaynak: aksam.com.tr)

Tuba Büyüküstün ile sevgilisi Umut Evirgen hedef büyüttü!

Tuba Büyüküstün ile sevgilisi Umut Evirgen hedef büyüttü!Tuba Büyüküstün ve Umut Evirgen'in neşesi yerinde!

Tuba Büyüküstün ve Umut Evirgen'in neşesi yerinde!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: