Tuba Büyüküstün ile Onur Saylak arasında dizi krizi!

Paris’te nikâh masasına oturan Tuba Büyüküstün ile Onur Saylak’ın boşanacakları iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü.

Magazin

Tuba Büyüküstün ile Onur Saylak arasında dizi krizi! Ünlü çiftten konuyla ilgili henüz bir yalanlama gelmezken ilginç iddialar ortaya atılma başlandı. Tuba Büyüküstün ile Onur Saylak’ın evliliklerinde yaşanılan krizin dizi yüzünden çıktığı yazıldı.Toprak ve Maya adlı ikiz kızları olan Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak, çocuklarının doğduğu Ocak 2012’den beri dizilerde dönüşümlü rol alıyordu. Tuba Büyüküstün'ün ‘20 Dakika’ ve ‘Kara Para Aşk’ dizilerinde rol aldığı dönemde Onur Saylak çalışmadı ve çocuklarla ilgilendi.Onur Saylak'ın Hatırla Gönül’de rol aldığı dönemde ise Tuba Büyüküstün çalışmadı ve Toprak ile Maya'ya baktı. Ama bu sezon işler değişti. Tuba Büyüküstün'e Kıvanç Tatlıtuğ ile birlikte rol alacağı Cesur ve Güzel isimli diziden geri çeviremeyeceği bir teklif geldi. Güzel yıldızı bölüm başına 120 bin TL teklif edildi ve Tuba Büyüküstün bu teklifi kabul etti. Saylak da Halit Ergenç-Bergüzar Korel çiftiyle kamera karşısına geçtiği ve bölüm başına 30 bin TL alacağı teklifi, “Bunu asla geri çeviremem” diyerek kabul etti. Ve bu durum çiftin arasını açtı. Oysa çift dört yıl önce, “Artık dizilerde dönüşümlü olarak oynayacağız. Birimiz setteyken diğerimiz çocuklarla vakit geçirecek” açıklaması yapmıştı.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: