Tuba Büyüküstün ile Onur Saylak boşanma iddialarını yalanladı

Oyuncu çift Tuba Büyüküstün ile Onur Saylak, boşanma iddialarını sosyal medya hesapları üzerinden cevap verdi.

Magazin

Tuba Büyüküstün ile Onur Saylak boşanma iddialarını yalanladı Ünlü prodüktör Erol Köse, sunuculuğu yaptığı "Her şeyi konuşalım" programında Tuba Büyüküstün ile Onur Saylak'ın yaklaşık 3 ay önce boşandığını iddia etmiş ayrıca çiftin bu haberi herkesten sakladığını söylemişti.


Köse'nin ortaya attığı iddianın basında yer almasıyla büyük yankı uyandıran haber, ünlü çiftin hayranlarını hayal kırıklığına uğrattı. Örnek çift olarak gösterilen ikilinin hayranları boşanma haberlerinin doğru olup olamadığı öğrenmek için çifti, sosyal medya hesaplarından soru yağmuruna tuttu.

Şok İddiaya karşı sabahtan beridir sessiz kalan Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak, hayranlarının yoğun baskısı üzerine açıklama yapmak zorunda kaldı.

Ayrılık iddiasına ilk olarak Onur Saylak cevap verdi. Saylak, Twitter hesabında sadece "Gülünüz geçiniz..." diyerek boşanma haberlerini yalanladı.


Tuba Büyüküstün ise Instagram hesabındaki son paylaşımının altına "Sevgili arkadaşlar, çıkan haberden yeni haberim oldu. Genelde bir şey söylemem biliyorsunuz ama bu sefer iş çok büyümüş galiba ben size bu konuda sadece şunu söyleyebilirim "yok öyle bir şey" Sevgiyle kalın..." mesajıyla birlikte boşanma iddialarına noktayı koydu.

Fotoğraflar için tıklayınız...

Bunlarda ilginizi çekebilir: