Tuba Büyüküstün kızları Toprak ve Maya ile Bodrum'a veda etti

Sefirin Kızı dizisinin finaliyle birlikte Tuba Büyüküstün çekimlerin yapıldığı Bodrum'dan ayrılarak İstanbul'a döndü. Güzel oyuncu kızları Toprak ve Maya ile birlikte havalimanında görüntülendi.

Magazin

Tuba Büyüküstün kızları Toprak ve Maya ile Bodrum'a veda etti Sefirin Kızı dizisinin çekimleri nedeniyle konaklaması için tutulan Konacık’taki evinden önceki gün ayrılan Tuba Büyüküstün, sabah saatlerinde kızları Maya ve Toprak’la Bodrum Merkez’de kahvaltı yaptı.

Ünlü oyuncu daha sonra annesiyle babasını Göltürkbükü’ndeki evlerinde ziyaret etti. Büyüküstün, ailesiyle de vedalaştıktan sonra kızlarıyla beraber havalimanına geçti.

Havalimanında soruları yanıtlayan güzel oyuncu, İstanbul’a dönüş sebebinin yeni bir proje olduğunu söyledi: “Dijital bir proje var, o sebepten dönüyorum.”

Büyüküstün’e sosyal medyada paylaştığı çiçek fotoğrafları hatırlatılarak “Hayatınızda birisi mi var?” sorusu yöneltildi. Oyuncu, gülerek “Daha tatlı şeyler konuşabiliriz” dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: