Tuba Büyüküstün: Mesaj yazıyorum, kafam karışmasın

Atatürk Havalimanı’nda sevgilisi Umut Evirgen'le görüntülenen Tuba Büyüküstün gazetecilerin sorularını "Mesaj yazıyorum, kafam karışmasın" diyerek geri çevirdi.

Magazin

Tuba Büyüküstün: Mesaj yazıyorum, kafam karışmasın Tuba Büyüküstün, işletmeci sevgilisi Umut Evirgen’le Atatürk Havalimanı’nda objektiflere yansıdı. Gidecekleri yere önceden bilet almadıkları için yaklaşık bir saat uçak biletlerini almaya çalışan Tuba Büyüküstün-Umut Evirgen çiftinin, endişeli oldukları gözlendi. Bir saat süren işlemler sonrası çift, business class uçuş biletlerini alıp yanlarındaki tek valizi görevlilere teslim etti.

Bu sırada yoğun telefon trafiği yaptığı görülen oyuncu, basın mensuplarının sorularını, “Arkadaşlar çok önemli bir mesaj yazıyorum, unutup kafamın karışmasını istemem, başka zaman konuşuruz” diyerek geri çevirdi. Venedik’e gittikleri öğrenilen ikiliden Umut Evirgen, yolculuklarıyla ilgili, “Bana bir şey sormayın; Tuba Hanım konuşsun, ben bir şey söylemeyeyim” ifadelerini kullandı. Bilet ve pasaportlarını alan çiftin, uçuşlarına iki saat kala havalimanından “Karnımız acıktı, yemek yiyip geleceğiz” diyerek çıkmaları dikkat çekti.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Bunlarda ilginizi çekebilir: