Tuba Büyüküstün mü, Beren Saat mi?

Tuba Büyüküstün ile Beren Saat geçtiğimiz gün aynı saatlerde Bodrum'un farkı yerlerinde ayrı ayrı görüntülendi. İki ismin fotoğrafları bugün magazin sayfalarında yan yana geldi ve yeniden "Tuba mı yoksa Beren mi?" sorularının sorulmasına neden oldu.

Magazin

Tuba Büyüküstün mü, Beren Saat mi? Tuba Büyüküstün ile Beren Saat bir dönem Türkiye'nin en çok karşılaştırılan iki oyuncusuydu. İkili her seferinde birbirlerine rakip olarak gösterilirdi. Aralarında süre gelen o tatlı rekabet hala devam ediyor mu bilinmez ama yaşanan ilginç bit tesadüf "Tuba mı yoksa Beren mi?" sorusunun yeniden gündeme gelmesine neden oldu.

"Senin için ölecek biri varsa o benim!"Tuba Büyüküsütün ikizleri Toprak ve Maya ile annesinin Bodrum'da bulunan yazlığına tatile gitti. Beren Saat ise eşi Kenan Doğulu ile evliliklerinin 4. yılını kutlamak için Bodrum'da bir otele yerleşti. Önceki gün Tuba Büyüküstün annesine ait olan evde mayosu ile objektiflere yansıdı. Aynı saatlerde Beren Saat ise kaldıkları otelin plajında denize girerken görüntülendi. İki isim bugün yan yana magazin manşetlerinde yer aldı. Hal böyle olunca da iki isim yeniden birbirleriyle karşı karşıya geldi.

Beren Saat kimi takipte?

Beren Saat kimi takipte?
TUBA BÜYÜKÜSTÜN'ÜN TATİL GÖRÜNTÜLERİ İÇİN:
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

BEREN SAAT'İN TATİL GÖRÜNTÜLERİ İÇİN:
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Video yüklenemedi...Video yüklenemedi...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: