Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak'tan dava

Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak çifti haklarında çıkan boşanacakları ve yasak aşk yaşadıklarına dair asılsız haber yapan bir gazeteye dava açtı.

Magazin

Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak'tan dava Ünlü çift Tuba Büyüküstün Saylak ile Onur Saylak, boşanacakları ve yasak aşk yönünde haklarında asılsız haberler yaptığını belirttikleri bir gazeteye 50 bin TL’lik manevi tazminat davası açtı.

Boşanacakları konuşulan Tuba Büyüküstün Saylak ile Onur Saylak çiftinin evliliğinde yeni bir gelişme yaşandı. 5 yıldır evli olan ve Toprak ve Maya adında iki tane çocukları bulunan çift haklarında çıkan dedikodu ve haberlere isyan etti.

Tuba Büyüküstün Saylak ile Onur Saylak açtıkları davanın dilekçesinde "Tuba Saylak, Onur Saylak’a ihanet etmemiştir. Boşanmak için vekalet vermemişlerdir. Mal paylaşımında bulunmamışlardır" diyerek boşanma dedikodularına hem son noktayı koydu hem de o haberi yapan gazeteye 50 bin TL'lik manevi tazminat davası açtı.

Dava dilekçesinde Dubaili iş adamı ve Kutluay ve Tatlıtuğ isimleriyle yasak aşk yaşadığı iddia edilen Tuba Büyüküstün'ün "yuva yıkan ve aldatan", Onur Saylak'ın ise "aldatılan eş" olarak gösterildiğinin belirtildiği ve çiftin iş hayatlarının da olumsuz etkilendiği anlatıldı.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

Bunlarda ilginizi çekebilir: