Tuba Büyüküstün'den 'aşk' açıklaması: İnsandan ötedir

Son olarak Sefirin Kızı dizisinde Mavi karakteri ile izleyici karşısına çıkmış olan güzel oyuncu Tuba Büyüküstün, bir dergi için objektif karşısına geçti. Çekimlerin ardından dergi için özel açıklamalarda bulunan Büyüküstün, aşkla ilgili 'Aşk, her insana yakışır ama insandan ötedir. Benim için mesele âşık olmak değil, aşkın kendisi olabilmek.' dedi.

Magazin

Tuba Büyüküstün'den 'aşk' açıklaması: İnsandan ötedir Başarılı oyunculuk performansı ile adından söz ettiren Tuba Büyüküstün, Hello dergisi için kamera karşısına geçti. Verdiği pozlar ile beğeni toplayan Büyüküstün, dergiye röportaj da verdi.

Aşk hakkında açıklamalarda bulunan başarılı oyuncu, 'Aşk, her insana yakışır ama insandan ötedir. Benim için mesele âşık olmak değil, aşkın kendisi olabilmek.' dedi.


Mesleğine olan bağlılığı ve tutkusundan bahseden Büyüküstün, şunları söyledi: 'Galiba bu mesleğin en sevdiğim tarafı, çocuk olmaya devam edebilmek. Yani çocukken yaptığımız gibi; oyun kurmaya, rol paylaşımları yapmaya, oynadığımız role hep beraber inanmaya devam etmek.'


'Güzellik' hakkında düşünceleri sorulan Büyüküstün, 'Güzellik benim için bir bütün. İnsanın hayata bakışı, hayatın içindeki tavrı, duruşu ve davranışlarının gözünüzü alamadığınız bir dans gibi, harmoni içinde olmasıdır bence.' yanıtını verdi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: