Tuba Büyüküstün'den Onur Saylak itirafı

Yönetmen Ferzan Özpetek önceki akşam 'İstanbul Kırmızısı' adlı sinema filminde rol verdiği Tuba Büyüküstün'le birlikte akşam yemeği yedi. Asmalımescit'te bulunan bir restorandan çıkarken görüntülenen ikilinin neşeli halleri dikkat çekti.

Magazin

Tuba Büyüküstün'den Onur Saylak itirafı Eşi Onur Saylak’la boşanma aşamasında olduğu ve birlikte yaşadıkları evlerini ayırdıkları yönündeki sorulara Tuba Büyüküstün “Doğru değil, iyi akşamlar” şeklinde yanıt verdi. ‘İstanbul Kırmızısı’ filmiyle ilgili konuşan Ferzan Özpetek, “Roma ön gösterimi çok güzel geçti. Perşembe günü İtalya’da, Cuma günü Türkiye’de gösterime gireceğiz. Film boyunca çekimlerimiz çok güzel geçti” dedi

SEVİLSİN YETER
Tuba Büyüküstün’ün saç kesimi için İtalya’dan üç kez kuaför getirtildiği haberleri için açıklama yapan Özpetek, “O haber yanlış çıktı. Türkiye’deki kuaförümüz de saçını çok çok iyi kesti ama İtalya’dan üç kez geldi kuaför. Tarz yüzünden” dedi.

Muhabirlerin “Filminizin gişe beklentisi nedir?” sorusuna ise “Öyle bir bekletimiz yok. İyi olsun, sevilsin yeter” yanıtını verdi.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

Kaynak:sozcu.com.tr

Bunlarda ilginizi çekebilir: