Tuba Büyüküstün'den yeni karar!

Önümüzdeki sezon yeni bir dizi ile ekranda olması beklenen Tuba Büyüküstün'ün öncesinde bir sinema filminde rol almak istediği öğrenildi..

Magazin

Tuba Büyüküstün'den yeni karar! Önümüzdeki sezon bir diziyle ekranlara dönmesi beklenen Tuba Büyüküstün'le ilgili farklı iddialar ortaya atılmıştı. Engin Akyürek hayranları 'Kara Para Aşk'ta birlikte rol alan ikiliyi yeniden bir araya getirmek adına sosyal medyadan bu isteklerini dile getirmişti. Ardından Ay Yapım'ın sahibi Kerem Çatay'ın Kenan İmirzalıoğlu ile Tuba Büyüküstün'ü bir dizide buluşturabilmek için düğmeye bastığı konuşuldu. Son olarak Saruhan Hünel'le Tuba Büyüküstün'ün aynı dizide rol alacakları yazıldı.

Saruhan Hünel ilk kez konuştu:

Saruhan Hünel ilk kez konuştu: "Tuba Büyüküstün..."Tuba Büyüküstün'den sinema sürprizi!

Tüm bu iddialar konuşulurken Tuba Büyüküstün'ün yeni bir karar aldığı öğrenildi. Güzel oyuncunun dizi projesinden önce bir sinema filminde rol almak istediği konuşuluyor. Ferzan Özpetek ve Çağan Irmak dışında üç yönetmenden daha teklif aldığı öğrenilen oyuncu, içine sinen projeyle yeni sezonda vizyonda olmak istiyor.

Tuba Büyüküstün ile Kenan İmirzalıoğlu aynı dizide mi rol alacak?

Tuba Büyüküstün ile Kenan İmirzalıoğlu aynı dizide mi rol alacak?Tuba Büyüküstün bebek sahibi oldu!

Tuba Büyüküstün bebek sahibi oldu!Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak 2 yıl sonra bir arada!

Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak 2 yıl sonra bir arada!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: