TUBA BÜYÜKÜSTÜN'Ü BEĞENMEMİŞLER!

Türkiye'nin ve Ortadoğu'nun en ünlü oyuncuları arasında yer alan Tuba Büyüküstün, 2004 yılında bir saat markasının yüzü olmak için şansını denemiş, ancak başarılı olamamış!

Magazin

TUBA BÜYÜKÜSTÜN'Ü BEĞENMEMİŞLER! Sadece Türkiye'nin değil birçok Ortadoğu ülkesinin de hayranlığını kazanan Tuba Büyüküstün, bir zamanlar şansını modellikte denemiş ancak istediği başarıyı yakalayamamış. 2002'de Hülya Avşar ile birlikte rol aldığı Molped reklamıyla ilk olarak dikkatleri üzerine çeken Tuba Büyüküstün, bu reklamdan 2 yıl sonra şansını yabancı bir platformda denemiş.


O yıllarda reklamlarda rol alan ve fotomodellik yapan ünlü oyuncu, bir saat markasının yeni yüzü olmak için İsviçre'nin Basel şehrindeki seçmeye katılmış. Ancak 70 ülkeden binlerce aday arasından seçilen 15 finalist arasına giren Büyüküstün, markanın yüzü olarak seçilememiş! Saat modelleriyle birlikte podyuma da çıkan Büyüküstün seçmeyi kazanan Malezyalı Amber Chia ve Amerikalı Jennifer England ile yakın ilişkiler kurarak İstanbul'dan ayrılmış.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: