Tuba Büyüküstün'ün 'Umut Evirgen' aşkına anne vetosu!

Umut Evirgen ile gözlerden uzak bir aşk yaşamaya çalışan Tuba Büyüküstün'e annesinden veto geldi. Tuba Büyüküstün'ün annesi Handan Büyüküstün'ün kızının 'Umut Evirgen' aşkına sıcak bakmadığı ve bu yüzden tartışma yaşadıkları iddia edildi.

Magazin

Tuba Büyüküstün'ün 'Umut Evirgen' aşkına anne vetosu! İşletmeci Umut Evirgen (28) ile birlikte olan Tuba Büyüküstün’ün (35) yaşadığı bu ilişkiye annesi sıcak bakmıyor.

Onur Saylak’tan boşandıktan sonra Umut Evirgen ile birlikte olmaya başlayan Tuba Büyüküstün’ün yaşadığı ilişkiye annesinden onay çıkmadı. Ana-kız 1 Ekim Pazar günü Erenköy’de gittikleri bir restoranda gergin anlar yaşadı. Hararetli başlayan sohbet sonrası ünlü oyuncu masayı terk etti. Hemen ardından annesi hesabı isteyerek mekandan ayrıldı.

Gerginliğin nedeninin Tuba Büyüküstün’ün işletmeci sevgilisi Umut Evirgen olduğu iddia edildi. Anne Handan Büyüküstün’ün kızının olaylı başlayan ilişkisine sıcak bakmadığı öne sürüldü. Umut Evirgen, Büyüküstün ile fotoğrafını çeken muhabirlerin fotoğraf makinesini gasp etmiş, bu nedenle 1 ay cezaevinde kalmıştı. Olay basına “Tuba’nın sevgilisi gazeteci dövdürdü” diye yansımıştı.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Bunlarda ilginizi çekebilir: