Tuba Büyüküsün, Emmy Ödülleri'nde!

Tuba Büyüküstün, başrollerinde yer aldığı Cesur ve Güzel dizisinin En İyi Dizi (Telenovela) kategorisinde yarıştığı Uluslararası Emmy Ödülleri'nde, Ay Yapım'ın ev sahipliğinde yapılan açılış kokteyline katıldı!

Magazin

Tuba Büyüküsün, Emmy Ödülleri'nde! Dünya televizyon sektörünün en prestijli organizasyonlarından biri olarak kabul gören Uluslararası Emmy Ödülleri, 16 Kasım Cuma akşamı New York’ta gerçekleşen davetle başladı. Geçtiğimiz yıl Kara Sevda dizisiyle Emmy ödülünü (En İyi Telenovela) kucaklayarak bir ilke imza atan Ay Yapım’ın ev sahipliğinde gerçekleşen davette, Cesur ve Güzel ekibinin yanısıra, Uluslararası Emmy Ödülleri finalistleri ve dünya medya sektörünün önemli temsilcileri hazır bulundu.

Tuba Büyüküstün ile Umut Evirgen evleniyor mu?

Tuba Büyüküstün ile Umut Evirgen evleniyor mu?
Tuba Büyüküstün ile Umut Evirgen: Çok mutluyuz!

Tuba Büyüküstün ile Umut Evirgen: Çok mutluyuz!Gecceye Tuba Büyüküstün sevgilisi Umut Evirgen'le birlikte katıldı. Tuba Büyüküstün'ün yanı sıra 'Cesur ve Güzel'in senaristi Ece Yörenç ve yönetmeni Ali Bilgin de Türkiye'den davete katılan isimler arasındaydı. Tuba Büyüküstün, 'Cesur ve Güzel' dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ ile kamera karşısına geçmişti. Tatlıtuğ yeni dizisi 'Çarpışma'nın çekimlerinden dolayı geccede boy gösteremedi.

Tuba Büyüküstün: Her şey yolunda...

Tuba Büyüküstün: Her şey yolunda...
Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: