TUBA EŞİNİN HAYATINI DEĞİŞTİRDİ!

Gönülçelen dizisi oyuncu Onur Saylak’ın hayatını değiştirdi.

Magazin

TUBA EŞİNİN HAYATINI DEĞİŞTİRDİ! Hem hayat arkadaşını buldu hem de baba olmanın heyecanını tattı. Üstelik bu şöhret ücretini 20 bin liraya çıkarttı...

Oyuncu Onur Saylak’ın hayatı, Gönülçelen dizisinde rol almaya başladıktan sonra tamamen değişti. Önce yine kendisi gibi oyuncu Tuba Büyüküstün’le dizide karşılaştı. Aşık olan çift, 7 aylık bir birliktelikten sonra önceki gün evliliğe adım attı. Oyuncuyu bir de sürpriz bekliyordu. Büyüküstün ikiz bebeklere iki aylık hamileydi.

YAPIMCILAR ZAM YAPTI

Bütün bu gelişmeler Saylak’ı bir anda magazin sayfalarının baş kahramanı yaptı. Yapımcılar şöhreti yakalayan Onur Saylak’ın Gönülçelen’de aldığı bölüm başına 7 bin liralık ücretini de 20 bin liraya çıkardı. Saylak bir sinema filminde de yer almak istediğini açıkladı. Genç oyuncu, “Maddi kaygılardan dolayı dizilerde oyunculuk yapılıyor. Herkes bir sinema filminde oynamak ister, benim de hayalim bu” dedi. Öte yandan Tuba Büyüküstün hamileliği nedeniyle iki yıl televizyon ve sinemaya ara vereceğini açıkladı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: