Tuba Ünsal filmde kızıyla oynadı!

“Dünyanın En Güzel Kokusu” filminde izleyicilere Sare sürprizi! Annesi Tuba Ünsal’la birlikte kamera karşısına geçen ama çekim yapıldığından habersiz olan Sare, ‘Elif Zeyno’ karakterini canlandırırken doğallığı ve sevimliliğiyle herkesi kendine hayran bıraktı.

Magazin

Tuba Ünsal filmde kızıyla oynadı! Başrollerini Tuba Ünsal ve Rıza Kocaoğlu’nun paylaştığı “Dünyanın En Güzel Kokusu” filminin izleyiciye en sevimli sürprizlerinden biri, Tuba Ünsal ve kızı Sare’nin birlikte kamera karşısına geçtiği sahneler oldu. Film çekildiğinden habersiz, en doğal haliyle kahvaltı sofrasında annesi Tuba Ünsal ve Rıza Kocaoğlu’na eşlik eden Sare, sevimliği ile filme damgasını vurdu.

Uğur Yağcıoğlu’nun yazıp yönettiği filmde aynı zamanda; Burak Altay, Esra Ruşan, Nezih Tuncay, Feriha Eyüpoğlu, Açelya Akkoyun gibi güçlü oyuncular rol alıyor. Çok ses getiren müziklerine başarılı müzisyen Mert Tünay’ın imza attığı filmin süpervizörlüğünü ise; çok izlenen filmlerin yönetmeni Ömer Faruk Sorak üstleniyor.

“Paramparça”, “Kördüğüm” gibi dizilere imza atan dünyanın en büyük yapım şirketi Endemol Shine Türkiye ve “G.O.R.A.”, “Sınav”, “Aşk Tesadüfleri Sever”, “8 Saniye” gibi yapımlara imza atan Böcek Film’in ilk ortak yapımı olan “Dünyanın En Güzel Kokusu”; sinemalarda!
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: