Tuba Ünsal: İzin almasa o araçlarda olacaktı..!

Tuba Ünsal Ankara'da 28 kişinin hayatını kaybettiği kanlı terör saldırısından eniştesinin tesadüf eseri kurtulduğunu duyurdu.

Magazin

Tuba Ünsal: İzin almasa o araçlarda olacaktı..! Ankara'da askeri personellerin içerisinde bulunduğu otobüsler hedef alınarak gerçekleştirilen bombalı terör saldırısından 28 kişi hayatını kaybederken, 61 kişinin ise yaralı olarak kurtuldu. Oyuncu Tuba Ünsal patlamanın hemen ardından Instagramdan bir paylaşımda bulunarak askeri personel olarak aynı yerde çalışan ablasının kocasının patlamadan tesadüf eseri yarım gün izin alarak kurtulduğunu söyledi.

Ünsal, saldırı sonrası olay yerine giden ve vahşetin bir anını fotoğraflayan eniştesinin gönderdiği kareyi paylaşarak "Olay yeri.. Çeken eniştem. Patlamadan sonra hemen olay yerine gidiyor... Bu akşam yarım gün izin almasa o araçlarda olacaktı.. Asker... Ankara'da... Ablam arkadaşlarının eşlerine ulaşamadığı için perişan... Allah kahretsin hayatlarımıza trajediyi bu kadar yaklaştıranlardan...Tüm asker ailelerinin başı sağolsun #Ankara" notunu yazdı.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: