Tuba Ünsal, Uluslararası Antalya Film Festivali jürisinde!

Tuba Ünsal, bu yıl 55’incisi gerçekleştirilecek Uluslararası Antalya Film Festivali jürilerinden biri oldu.

Magazin

Tuba Ünsal, Uluslararası Antalya Film Festivali jürisinde! Yapımcılığını ve başrolünü üstlendiği ‘Kürk Mantolu Madonna’ oyunu sezon boyunca kapalı gişe oynayan Tuba Ünsal, bu yıl 55’incisi gerçekleştirilecek Uluslararası Antalya Film Festivali jürisine dahil oldu.

Geçen yıl ‘Melekler Beyaz Giyer’ filmiyle Altın Portakal kazanan Çinli yönetmen Vivian Qu’nun başkan olduğu uluslararası yarışma, Ünsal’ın yanı sıra ödüllü İtalyan yazar ve senarist Maurizio Braucci, Romen yeni dalga sinemasının öncülerinden FIPRESCI ödüllü yapımcı/ yönetmen Calin Peter Netzer, Doha Tribeca Film Festivali Kültür ve Sosyal İçerik direktörlüğünü yapan Fatma El Remaihi jürilik yapan diğer isimler olarak karşımıza çıkıyor. Ulusal ve uluslararası birçok film, dizi ve tiyatro oyununda başarılı roller üstlenen Ünsal, daha önce de FIPRESCI genel sekreteri Klaus Eder’in Jüri Başkanı olduğu Türkiye Almanya Film Festivali'nde de jüri üyesi olarak yer almıştı.

Tuba Ünsal'dan Madonna davası!

Tuba Ünsal'dan Madonna davası!Haç değil Tuba’nın T’si!

Haç değil Tuba’nın T’si!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: