TUBA ÜNSAL'A ESKİ EŞTEN DESTEK GELDİ!

Adı, gazeteci Mirgün Cabas ile aşk dedikodularına karışan ve kızıyla yeteri kadar ilgilenmediği iddia edilen Tuba Ünsal'a eski eşi sahip çıktı…

Magazin

TUBA ÜNSAL'A ESKİ EŞTEN DESTEK GELDİ! Bilindiği üzere Tuba Ünsal'ın adı boşandıktan hemen sonra gazeteci Mirgün Cabas ile anılmış ve bu birlikteliğin Ünsal'ın evli olduğu dönemde başladığı iddia edilmişti. Tüm bu iddiaların ardından sessizliğini koruyan eski eş Murat Pilevneli, bu konuların kendisini ilgilendirmediğini, ancak Tuba Ünsal'ın da daha fazla üstüne gidilmemesi gerektiğini söyledi. "Beni sadece kızım Sare ilgilendiriyor" diyen Pilevneli, şöyle konuştu:
“Tuba’ya haksızlık yapılıyor. O annelik görevini en iyi şekilde yerine getiren bir insan. Sare babasında olduğu gibi annesinde de kalıyor. Tuba’ya o kadar da yüklenmemek gerekiyor. O iyi bir anne. Tuba ile bundan sonra Sare'nin anne-babası olarak normal arkadaş gibi ilişkimiz devam edecek.”
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: