Tuba Ünsal'dan duygulandıran sözler: "Bir asker kızı olarak..."

Oyuncu Tuba Ünsal, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla şehit ailelerini ne kadar iyi anladığını takipçilerine anlattı.

Magazin

Tuba Ünsal'dan duygulandıran sözler: "Bir asker kızı olarak..." İdlib'de verdiğimiz 34 şehidin ardından ünlü isimler acılarını sosyal medyadan paylaşmaya devam ediyor. Son olarak 38 yaşındaki Tuba Ünsal, şehitlerimizle ilgili bir paylaşım yaptı. Yaşananlara bir asker kızı olarak baktığını söyleyen Ünsal, şu satırları paylaştı:

'HAFTALARCA HABER ALAMAZDIK'

“Benim babam askerdi. Suriye sınırında görevliydi uzunca bir süre… Biz belki de haftalarca haber alamazdık. Şiir yazan, türkü söyleyen naif bir adamdı aslında, ailesi istemiş ‘geleceği garanti’ olsun diye. Emekli olduktan sonra da ‘sivil’ hayata alışamıyorum dedi durdu ve sonunda da beyin kanserinden kaybettik."

'TARİFSİZ BİR ACI'

"Aklı bu dünyaya ermeyen kafadan hastalanmış derler. Şimdi tüm bu yaşananlara bir asker kızı olarak bakıyorum da, o küçücük Tuba babasına ulaşamadığında günlerce uyku uyumazdı. Gencecik canlar, aileler, geride kalan eşler… Tarifsiz bir acı…”

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: