TUBA ÜNSAL'DAN KENDİSİNE BOŞANMA ÖDÜLÜ!

Murat Pilevneli'den boşanan Tuba Ünsal, ilk iş olarak tatile çıktı. Güzel oyuncu, şimdi de evini yeniledi. Başka bir daireye taşınan Tuba Ünsal, dekorasyon için 100 bin TL harcıyor!

Magazin

TUBA ÜNSAL'DAN KENDİSİNE BOŞANMA ÖDÜLÜ! Tuba Ünsal, kendine boşanma hediyeleri vermeye devam ediyor. Yaklaşık 1.5 yıl evli kaldığı Murat Pilevneli'den boşanır boşanmaz Tayland tatiline çıkan Ünsal, Türkiye'ye dönüşte de taşınma hazırlıklarına başladı. Tuba Ünsal, Pilevneli ile birlikte yaşadığı daireden ayrıldı.

ANILARA VEDA EDİYOR
Kendisine Levent civarında bir daire satın alan Tuba Ünsal, dekorasyon işini ödüllü mimar Yalın Tan'a verdi. Güzel oyuncunun evinin iç dekorasyonuna 100 bin TL harcadığı söyleniyor. Bugün resmen yeni evine taşınacak olan Tuba Ünsal, böylece eski eşi Murat Pilevneli'nin anılarından da kurtulacak.

TAZMiNAT ALMADI
Güzel oyuncu, sanat galerisi sahibi eşinden boşanırken hiçbir maddi talepte bulanmamış; sadece kızının velayetini almıştı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: