Tuba Ünsal'dan şoke eden nafaka açıklaması!

Tuba Ünsal, Hello Dergisi'ne verdiği röportajda çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Magazin

Tuba Ünsal'dan şoke eden nafaka açıklaması! Tuba Ünsal, daha önce yaptığı “Bir yıl evli kalmış kadın ömür boyu nafaka almamalı” açıklamalarıyla ortalığı karıştırmıştı.

"ERKEKTEN PARA ALMAM"
Ünsal, şimdi de Hello Dergisi'ne verdiği röportajda çarpıcı açıklamalarda bulundu. Üç evlilik geçiren Ünsal, "Boşanırken ne kendim ne de çocuklarım için hiç nafaka almadım. İki eşimden de tek talebim şuydu: ‘Sorumluluk sahibi baba olun, yeter’. Doğru yaptım demiyorum. Sanırım fazla gururlu bir hareketti. Ben erkekten para almaya utanırım. Çocukken de babamdan para isteyemezdim. Ya da karşılığında masaj yapar, evi temizlerdim. Para kazanmaya 14 yaşımda başladım. 17’sinde babam iflas etti. Evi ben geçindirdim. Bir yıl evli kaldıktan sonra boşanan adamın ömür boyu kadına nafaka ödemesini asla doğru bulmuyorum." açıklamalarında bulundu.

SEVGİLİSİNİN NAFAKA PROBLEMİ
Tuba Ünsal'ın sevgilisi Caner Karaloğlu da nafaka konusunda sıkıntı yaşıyor. 1 yıl evli kaldığı Elisabeth Mas nafaka olarak 8 bin Euro (50 bin 500 TL), 2 milyon Euro (12 milyon 600 bin TL) da tazminat istiyor.

Tahamülü kalmadı:

Tahamülü kalmadı: "O kadının adını duymak istemiyorum"

Bunlarda ilginizi çekebilir: