TUBA ÜNSAL'IN LOĞUSA ŞANSSIZLIĞI

Los Angeles’ta anne olan Tuba Ünsal, ‘Yemin’ dizisiyle Ortadoğu’nun yıldızı haline geldi ama..

Magazin

TUBA ÜNSAL'IN LOĞUSA ŞANSSIZLIĞI Yayından kalktıktan sonra Ortadoğu ülkelerine satılan Türk dizileriyle, oyuncularımız peş peşe Ortadoğu ve Arap ülkelerinde yıldız oldu. Türk dizi furyası önce Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün'ün yıldızını parlattı. Şimdi de Tuba Ünsal Ortadoğu'nun yıldızı oldu. Ancak Ortadoğu'da star olmak şu an için ünlü oyuncuya bir şey katmadı. Hatta Ünsal, loğusa olduğu için gelen teklifleri değerlendiremedi ve bu yüzden yaklaşık 500 bin dolar kayba uğradı.

TEKLİF ÇOK AMA...
Geçtiğimiz hafta Los Angeles'ta doğum yapan Tuba Ünsal'ın eski dizisi 'Yemin', Ortadoğu ve Arap ülkelerinde şu sıralar en çok izlenen yapım olma özelliğini taşıyor. Dizide Leyla karakterini canlandıran Tuba Ünsal, Lübnan, Kuveyt, Katar gibi ülkelerden tanıtım, röportaj ve reklam filmi teklifleri aldı. Yeni anne Ünsal, tekliflerin lohusalık dönemine denk gelmesinin büyük şanssızlık olduğunu belirtti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: