TUBA'DAN ÖZEL AÇIKLAMALAR

Tuba Büyüküstün, yeni bir ilişkiye başlamak konusunda cesaretli olmadığını söyledi.

Magazin

TUBA'DAN ÖZEL AÇIKLAMALAR Çemberimde Gül Oya'daki Zarife rolüyle çıkış yapan, bugünlerde 'Asi' dizisinin en asi kızını canlandıran Tuba Büyüküstün, yeni bir ilişkiye başlamak konusunda cesaretli olmadığını söyledi: 'Eskiden daha cesaretliydim, artık zorlanmaya başladım yeni bir şey yaşamakta. Yaşayacağın şey geçici olmasın istiyorsun bir süre sonra. Genç kızlık dönemin bitiyor ve artık kadın olduğunu söylemek istiyorsun, kadın olduğun hissettirilsin istiyorsun. Sürekli yaşa bitir, yaşa bitir, yoruluyorsun. O yüzden zorlanıyorum.'

Oyunculuğu sevdiğinizi ne zaman fark ettiniz?

- Oyunculuğa başladıktan bir süre sonra hayat içindeki tepkilerime inanmamaya başladım. Sürekli kendimi kontrol ettiğimi fark ettim. Sonra normale döndü. Bir süre sonra oyunculuğun hayatımın vazgeçilmez bir noktasında olduğunu anladım.

Korkmadınız mı peki bilmediğiniz bir dünyaya girerken?

- Hiç düşünmedim, sorgulamadım. İlk başta istemedim ama sonra 'Olur mu acaba?' diye baktığımda 'Evet istiyorum' dedim. Ortamı düşünmedim. Akıntı geldi ve ben de kendimi bıraktım. Korkmadım.

Bu sürede neler değişti sizde?

- Keskin geçişler olmadı. Birdenbire ünlü olmadım. Büyüdüm sadece herkes gibi. Bir de gazetelerde boy boy bikinili fotoğraflarım çıktı maalesef. Hayatımdaki tek fark bu.

Tanımadığınız birine kendinizi anlatmak da zor olmalı. Bunlar mesleğinizin gereklilikleri değil mi?

- Ben gerekiyor diye hiçbir zaman röportaj vermedim. Şov dünyasının içinde olmak istemedim. Bu işi keyif aldığım için yapıyorum. 'Bu işi bırakayım artık' diye düşündüğüm zamanlar oldu. Seviyorum, ama kendi hayatımdan daha çok sevmiyorum. Böyle giderse daha ciddi düşünmeye başlayacağım. Boğazlı kazakla girsem denize, o zaman beni çekin. Enteresan olur çünkü... Ne yapacağım? Kaçacak mıyım? Kaçsam, kaçtı oluyor. Kaçmasam, ilgilenmedi oluyor. Şansınız yok zaten.

Arkadaş çevreniz değişti mi?

- Hiçbir zaman herkese güvenen, fazla arkadaşı olan biri olmadım. Yalnız büyüdüğüm için arkadaşlarımı da seçerdim.

Nasıl bir sevgilisiniz?

- Annem 'Çok fevrisin bazen, kırıcı oluyorsun' der. Fevri bir yanım var, hayat içinde de öyleyim. Bana hep 'Son söylenecek şeyi ilk söylüyorsun' derler. Hiçbir şey uzasın istemem, biraz sertim galiba...

Eski sevgili arkadaş olur mu?

- Olabilir. Bir insanla bir şey yaşıyorsanız, bu demektir ki o insanda sizin için özel bir şeyler var. Eğer o insan benim için özelse, hayatım boyunca özel kalır. Çoğu eski erkek arkadaşım hiç konuşmuyor olsak da benim için hálá çok özeldir. Ancak arkadaş olarak kalan olmadı galiba.

Genellikle giden siz mi olursunuz?

- Ben bitirmekte çok başarılı biri değilim.

Yeni bir ilişkiye girmek konusunda cesaretli misiniz?

- Eskiden daha cesaretliydim, artık zorlanmaya başladım yeni bir şey yaşamakta. Yaşayacağın şey geçici olmasın istiyorsun bir süre sonra... Genç kızlık dönemin bitiyor ve artık kadın olduğunu söylemek istiyorsun, kadın olduğun hissettirilsin istiyorsun. Sürekli yaşa bitir, yaşa bitir, yoruluyorsun.

Aşkta ne arıyorsunuz?

- Aşkın gelgitlerinden yoruldum. Çok gelgitli aşk hem çok üzüyor hem çok mutlu ediyor. Çok aşağıda ya da çok yukarıda yaşıyorsun. Bir ilişki için gerçekten acı çekmiyorsan, o ilişkide mutlu da olamıyorsun demektir. Ama ben o iniş çıkışın içinde de bir güven hissetmek istiyorum.

Yani size ne istediğini bilen biri gerekiyor.

- Sağlam durabilecek biri gerekiyor. Ne istediğini bilen, inanan biri. Ve beni inandıracak biri gerekiyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: