TUĞBA COŞKUN YİNE YAN ÇİZDİ!

Mehmet Ali Erbil’in eski eşi Tuğba Coşkun, önceki akşam aşk yaşadığı iddia edilen işadamı Önder Fırat’ın evine gitti.

Magazin

TUĞBA COŞKUN YİNE YAN ÇİZDİ! Kapıda gazetecileri görünce panikleyen Coşkun, “Ben kendi evime gidiyorum” diyerek Fırat'ın evine girmekten vazgeçti.


FLAŞLAR PATLAYINCA ÇOK SİNİRLENDİ
Misafir umduğunu değil bulduğunu yer! Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in eski eşi Tuğba Coşkun önceki akşam Bebek'te büyük panik yaşadı. Coşkun, ağustos ayında Bodrum'da birlikte görüntülendiği ve aşk yaşadığı iddia edilen Önder Fırat'ın evinin önünde objektiflere yakalandı. Fırat'ın evine girmeye hazırlanırken gazetecileri karşısında gören Tuğba Hanım, çok sinirlendi.

BODRUM'DAKİ AYNI OTOMOBİLDİ
Gazetecilere bağıran Tuğba Coşkun, eve girip girmemek konusunda bir süre tereddüt yaşadı. Coşkun, kısa bir şaşkınlığın ardından, "Ben 'kendi evime gidiyorum" diyerek Fırat'ın evinin önünden Arrıldı. Bu arada evin önünde Tuğba Coşkun ile Önder Fırat'ın ağustos ayında Bodrum'da görüntülendikleri Ford marka otomobilin duruyor olması dikkat çekti.

LONDRA'DA BAŞLADI
Tuğba Coşkun'la Önder Fırat ilişkisi önce Londra'da bir restoranda çekilen fotoğrafla ortaya çıktı. Ancak ikili ısrarla sadece arkadaş olduklarını söyledi. İkili, geçen ağustos ayında da Bodrum da bi likte görüntülenmişti

Bunlarda ilginizi çekebilir: