TUĞBA EKİNCİ ZEHİR ZEMBEREK!

Nazan Öncel'den aldığı şarkıyla gündeme gelen Tuğba Ekinci, gecce.com'a özel açıklamalarda bulundu.

Magazin

TUĞBA EKİNCİ ZEHİR ZEMBEREK! "Hülya Avşar'la düet yapmak istiyorum"

Ekinci, "Şu an rüyada gibiyim. Nazan Hanım'dan şarkı almak beni çok mutlu etti. Bu kıyağını hiç unutmayacağım. Nazan Hanım'ı ziyarete gittiğimde Tarkan onu aradı. Nazan Hanım'dan şarkı istedi. Ancak O,
'Şu an elimde sana göre şarkı yok' diye vermedi. Geçenlerde aranjörüm beni aradı. Nazan Hanım'da şarkının ilk bölümlerini kendisi seslendirmiş. Buna çok sevindim. Dijital ortamda düet yapmış olduk" dedi.

"Sibel Can çok kilolu"

Hülya Avşar'ın veliahtı olmak istemediğini dile getiren Ekinci, "Ama Hülya Avşar'la düet yapmak isterim. Hülya Hanım'a benzetilmenin bana her zaman yararı olmuştur. Onunla düet yapmayı çok isterim. Hülya Hanım hala çok güzel. Gülben çok çalışkan, otoriter bir bayan. Sibel Can çok çekici ama çok kilolu. Onu zayıf haliyle görmek isterdim" diye konuştu.

"Beren, Bergüzar ve Cansu güzel değil"

Yeni nesil ünlüler arasında çok güzel isimlerin olmadığını savunan Tuğba Ekinci, "Beren bence güzel bir kız değil. İyi oyuncu, şirin kız ama güzel değil. Naz Elmas'ı güzel buluyorum. Bergüzar Korel de tiyatrocu tipi var. Cansu Dere ise modellik ölçülerine sahip sade bir kız. Ama hiçbiri çok güzel değil" şeklinde konuştu.

"Seda umreden eşarp getirdi"

Seda Sayan'ın umreden kendisine eşarp getirdiğini anlatan Tuğba Ekinci şunları söyledi: "Seda Hanım'a umre iyi gelmiş. Onu çok daha güzelleşmiş gördüm. Eşarp hediyesi benim için çok değerli. Seda Sayan çok güçlü bir kadın olduğu için onu taşımak kolay değil. Onunla evlenen erkeğin normalden iki kat daha güçlü ve sert olması gerekir. Onur Şan'la evliliği de belki bu yüzden yürümedi. Ben de biraz Seda Sayan gibi güçlü bir kadınım. Beni de taşımak kolay değil".

Nuri Altuntaş
[email protected]
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: