TUĞBA ERBİL AÇIKLADI..

Mehmet Ali Erbil’le 5 milyon dolarlık 3 ev ve 10 bin TL nafaka karşılığında boşanma protokolü imzalayan Tuğba Erbil, ilk kez konuştu: Zafer kazanmadım. Oğlumun geleceğini düşünüyorum.

Magazin

TUĞBA ERBİL AÇIKLADI.. Boşanma arifesinde olduğu Mehmet Ali Erbil’le mal paylaşımı konusunda anlaşan Tuğba Erbil, imzaladıkları protokol sonrasında Akşam gazetesinden Nurbanu Güney Elbir'e konuştu. Ünlü şovmenden 5 milyon dolar değerinde 3 ev ve aylık 10 bin TL nafaka alacak olan Erbil, ‘Zafer kazanmış gibi gösteriliyorum. Ama kazandığım zafer değil. Ortada oğlum Ali Sadi’nin geleceği var’ dedi.

Mehmet Ali Erbil’le avukatları eşliğinde buluşan ve tüm gayrimenkullerin oğlu Ali Sadi’nin üzerine yapılmasını kabul eden Tuğba Erbil, “Ortada paradan daha önemli şeyler de var. Kimse bunu görmüyor. Hiçbir şey göründüğü gibi değil. Çok büyük acılar yaşıyoruz. Bu olay sanıldığı gibi maddi bir şey değil. Hem Mehmet Ali hem de ben çok üzgünüz’ diye konuştu.

ÖMÜR BOYU ANNE-BABAYIZ

Mehmet Ali Erbil’le anlaşmalarının tek nedeninin oğulları Ali Sadi olduğunu vurgu yapan Tuğba Erbil, ‘Onun geleceği şu an bizi en çok ilgilendiren konu. Ömür boyu annesi ve babası olarak kalacağız. İlişkimiz de bu çerçevede yürüyecek’ dedi.

Yaşananlardan dolayı derin bir üzüntü yaşadığını belirten Erbil, ‘Çok üzgünüm. Tüm bu yaşananladan sonra aksi düşünülemez. Hayatımı yeniden kurmaya çalışıyorum. Daha fazla konuşacak psikolojide değilim’ diye konuştu. Çiftin anlaşması üzerine iki tarafın avukatları anlaşma protokolünü dava dosyasına koyacak. Mayıs ayında görülecek davada Tuğba ve Mehmet Ali Erbil, anlaşmalı olarak boşanacak.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: