TUĞBA ERBİL NE CEVAP VERECEK?

Herkesin peşinde olduğu 25 gözlükten 9'unu bulduk! İşte Tuğba Erbil'in olay yaratan meşhur gözlükleri...

Magazin

TUĞBA ERBİL NE CEVAP VERECEK? Belki de ilk kez bir boşanma davasına güneş gözlükleri damga vuruyor. Parodiyi başlatanlar ise ünlü Erbil çifti. Tuğba Erbil'in, eşi Mehmet Ali Erbil'e boşanma davası açtığı günden beri bir mal kavgasıdır sürüp gidiyor. Bu kavga öyle bir noktaya vardı ki, boşanmada Tuğba Erbil'in güneş gözlükleri konuşulur oldu.

Değiş tokuş yapalım
Hatırlayacaksınız; "Mehmet Ali tabloları ve gümüş çatal bıçakları ben almayayım diye depoya kaldırmış!" diyen Tuğba Erbil'e, ünlü şovmen şöyle bir yanıt vermişti: "Niye saklayayım? Saklasaydım güneş gözlüklerini saklardım! Bir kadının kaç gözlüğü olabilir! Tam 25 tane güneş gözlüğü var. Her birinin değeri 2 bin TL. Hepsini verdim. Niye onları saklamadım o zaman?" İşte bu sözlerden sonra günlerdir, Tuğba Erbil'in gözlükleri konuşuluyor. Örneğin geçtiğimiz günlerde Doğa Rutkay katıldığı bir davette gözlüklerini göstererek; "Benim de çok gözlüğüm var, belki onunla değiş tokuş yaparız" dedi gülümseyerek... Biz de "Acaba Tuğba Erbil'in kaç güneş gözlüğü var?" sorusundan yola çıkarak, arşiv kayıtlarına girdik.

Hepsi birbirinden farklı
Tuğba ve Mehmet Ali Erbil'in birlikte olmaya başladığı ilk günlerden bu yana bir tarama yaptık. Bulduğumuz fotoğraflarda Tuğba Erbil'in gerçekten de birbirinden farklı gözlükler taktığını gördük. Bunların arasından sıkı bir eleme yapmak zorunda kaldık. Sonunda; elimizdeki Erbil'in gözlüklü karelerini dokuza indirdik. Bu karelerde gözlüklerin birbirinden farklı modellerde olduğu bariz bir şekilde görülüyor.

Eylem BİLGİÇ/GÜNAYDIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: