Tuğba Melis Türk ayrılık iddiaları için ne dedi?

Geçtiğimiz yaz nişanlanan 2011 Best Model Of Turkey birincisi Tuğba Melis Türk ile Beşiktaşlı futbolcu Ersan Gülüm'ün ayrıldığı konuşuluyordu.

Magazin

Tuğba Melis Türk ayrılık iddiaları için ne dedi? Ayrılık iddialarının ardından Tuğba Melis Türk'ün basın danışmanı Hakan Altut bir açıklama yaptı.. Tuğba Melis Türk'ün ayrılığın ardından susmasını ve sessiz kalmasını istedik. Ancak Tuğba Melis Türk'Ün fotoğrafları sildiği yazıldı. İki insanın karşılıklı yaşadığı evliliğe doğru giden bir birlikteliğin bir cep telefonu mesajıyla bitmiş olması hiç hoş karşılanmayacak bir durumdur. Ersan Gülüm aralarında hiçbir sorun yokken Avustralya’ya gideceğini ve ilişkiye ara vermek istediğini söylemiştir. Tatil için gittiği Avustralya’da iken hiçbir sebep belirtmeden Tuğba Melis Türk’ü aramamıştır. Daha sonrasında ise tüm fotoğrafları silmiştir. Türkiye’ye döndüğünde ise bir telefon mesajıyla nişanı attığını ve ilişkiyi bitirdiğini yazmıştır. Karşı tarafın bu davranışı ailelerin de dahil olduğu bu kadar ciddi bir müesseseye karşı yapılan büyük bir saygısızlıktır. Ayrıca Tuğba Melis Türk hala parmağından yüzüğü çıkarmamıştır."


magazinciler
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: