Tuğba Özay: Hande Erçel ve Dilan Çiçek Deniz'den oyuncu olmaz!

Geçtiğimiz gün Bebek'te objektiflere yakalanan Tuğba Özay, genç oyuncular Hande Erçel ve Dilan Çiçek Deniz için çok konuşulacak eleştiriler yaptı.

Magazin

Tuğba Özay: Hande Erçel ve Dilan Çiçek Deniz'den oyuncu olmaz! Önceki gün Bebek'teki bir dondurmacıda görüntülenen Tuğba Özay, Hande Erçel ve Dilan Çiçek Deniz hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Hande Erçel Londra'ya gitti!

Hande Erçel Londra'ya gitti!İki sinema filminde rol aldığını ve Sezen Aksu'dan bir şarkıyı cover yaptığını dile getiren Özay, mankenlikten oyunculuğa geçen Hande Erçel ve Dilan Çiçek Deniz hakkında şu sözleri dile getirdi: "Ben oyunculuktan modelliğe geçtim, insanlar bunu yanlış biliyor. Yedi yaşında tiyatroya başladım. 16 yaşında da TRT'de oynadım. Ama çok güzel bir kız olduğum için beni zorla güzellik yarışmasına soktular."

 Ona bir de makyajsız bakın!

Ona bir de makyajsız bakın!"Dilan ve Hande'yi direkt izlemedim, denk geldiğim zaman gördüm. Onlar oyuncu değiller. Güzelliklerinin ekmeğini yiyorlar. Benim yılda en az iki kere oyunum oluyor. Oyunculuğun ham maddesi tiyatrodur. Bir de bu arkadaşları tiyatroda görelim. Oyunculuk emek ister. Protesto ediyorum, izlemiyorum!"

Dilan Çiçek Deniz'den 'estetik' açıklaması!

Dilan Çiçek Deniz'den 'estetik' açıklaması!Estetiksiz hali şoke etti!

Estetiksiz hali şoke etti!

Bunlarda ilginizi çekebilir: