TUĞBA ÖZAY'IN ÇİFTLİĞİ VİRÜSE YENİLDİ

Bayram tatili için eşinin yanına, İtalya'ya giden Tuğba Özay, Antalya'dan gelen bir telefonla büyük üzüntü yaşadı. Özay, daha önce üst üste iki kez yanan çiftliğindeki 60 adet palmiye ağacına virüs bulaştığını öğrendi

Magazin

TUĞBA ÖZAY'IN ÇİFTLİĞİ VİRÜSE YENİLDİ Yeni albümü için hazırlık yapan Tuğba Özay, bayram tatilini geçirmek için eşi Ludovic Fattizzo'nun yanına İtalya'ya gitti. İtalya tatili sırasında gelen bir telefonla sinirleri bozulan Özay, çiftliğindeki 60 adet palmiye ağacının virüs kaptığını bu yüzden çürüdüklerini öğrendi.

Haberi alır almaz ilk uçakla İstanbul'a dönen Özay, Antalya'daki palmiye ağaçlarına dadanan virüs hakkında Tarım Bakanlığı'ndan bilgi aldı. Ünlü şarkıcı, ağaçlarının çürümesine neden olan virüsle ilgili araştırmalarını sürdürdüğünü belirtti. Özay, "Çiftliği aldığımdan bu yana yüzüm gülmedi. Nazara geldiğimi düşünmeye başladım. Daha önce üst üste iki kez yandı, sonra da su bastı. Şimdi de ismini bilmediğimiz bir virüs ağaçlarıma dadandı. Çok üzgünüm. Çünkü ağaçlarımdan 15'ini kurtaramadık" dedi.

Özay'ın bahçesinde bulunan ağaçların tanesi 5 ile 7 bin lira arasında değişiyor. Özay, şimdiden 75 bin lira zarar ettiğini söylüyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: