Tuğba Özerk ne zaman evlenecek?

Sevilen şarkıcı Tuğba Özerk Beyaz Tv’de yayınlanan “Söylemezsem Olmaz” programına katıldı ve sevgilisi Fatih Cesur ile ne zaman evleneceklerinin sorulması üzerine samimi açıklamalar yaptı…

Magazin

Tuğba Özerk ne zaman evlenecek? Tuğba Özerk’in açıklamaları şöyle;

"EVLENMEDEN ÇOCUK YAPMAM"

Fatih ile evleneceğiz tabi ki ama koştur koştur bir halimiz yok.
Fatih bana evlilik teklif edince hemen evleneceğiz gibi düşünüldü herhalde, aslında hemen de evlenecektik ama sonra işlerin yoğunluğundan ötürü bugünlere kadar geldik.Evlilik şart çünkü çocuk yapacaksam evlenmek zorundayım.Evlenmeden asla çocuk yapmam Fatih bana evlilik teklif ettiğinde henüz bir aydır birlikteydik.Fatih evlilik teklif ederken önümde diz çöktü.

”DAYAK HABERLERİNİN YAKINLARIMIZDAN ÇIKTIĞINI DÜŞÜNDÜK”

Fatih hakkımızda çıkan dayak haberlerine çok sinirlendi. Çünkü bu haberler en çok Fatih’e hakaret. Bu haberlerin yakınlarımızdan çıktığını düşündük. “Acaba o mu acaba bu mu?” diye çok düşündük.

”DAYAK AFFEDİLECEK BİR ŞEY DEĞİL”

Mutlaka tartışmalarımız var, oluyor ama dayak, şiddet; bunlar çok çirkin şeyler.Dayak yeseydim affetmezdim. Bence dayak affedilecek bir şey değil.

”HAPİS LAFI ÇOK ÇİRKİN BİR LAF”

Geçtiğimiz günlerde hakkında çıkan hapis haberlerine de açıklık getiren Özerk “Bu çok uzun ve eski bir dava. Hapis lafı çok çirkin bir laf. Yalnızca hakimin bir ertelemesi söz konusu. Başka da bir şey yok.” dedi..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: