TUĞÇE ÇAVUŞOĞLU'NDAN PEKKAN'A ŞOK SÖZLER!

Tuğçe Çavuşoğlu, boşanma davası açtığı eşi Bülent Çavuşoğlu’nun aşk yaşadığını iddia ettiği Ajda Pekkan için ağır konuştu: “Dosyamızı hazırladık! Bakalım dava günü belli olunca o kadın Türkiye’de durabilecek mi?”

Magazin

TUĞÇE ÇAVUŞOĞLU'NDAN PEKKAN'A ŞOK SÖZLER! Bu dava çok konuşulur! Tuğçe Çavuşoğlu'nun eşi Bülent Çavuşoğlu'nun adı evliliği sürerken Ajda Pekkan'la aşk dedikodularına karıştı. İkilinin Samsun'da bir toplantıda samimi görüntüleri ortaya çıkınca, Tuğçe Hanım ihanete uğradığını iddia ederek 5 yıllık eşine boşanma davası açtı. Bir süre önce boşanma nedeninin Pekkan olduğunu söyleyen Tuğçe Çavuşoğlu, önceki gün annesi Nesrin Eyilik'le Nişantaşı'nda yemek yerken Süperstar için ağır konuştu.

Davayı merakla beklediğini belirten Tuğçe Çavuşoğlu, "Psikolojim çok iyi. Dosyamızı hazırladık, bakalım dava günü belli olunca o kadın Türkiye'de durabilecek mi? Araştırın, belki de gitmiştir" dedi.

Gazetecilerin Ajda Pekkan'ın bir gecce önce İstanbul'da bir restoran çıkışında fotoğraflarının çekildiğini söylemesi üzerine Çavuşoğlu, "Belgelerimizi bulduk, şoke olacağınız şeyler göreceksiniz. Bakalım dava günü kendisi nerede olacak?" diye konuştu.

Bunlarda ilginizi çekebilir: