TUĞÇE’YE AİLESİNDEN İKİNCİ VETO

Kazaz ailesi, kızlarına bu kez boşanmadan sevgili bulduğu için tepki gösterdi....

Magazin

TUĞÇE’YE AİLESİNDEN İKİNCİ VETO Tuğçe Kazaz, 3,5 yıl önce uğruna Yunanistan’a yerleştiği eşi Yorgo Seitaridis ile boşanmadan, Fransız görüntü yönetmeni Ramin Matin ile aşk yaşamaya başladığı için ailesinden bir kez daha veto yedi. Daha önce Seitaridis için din değiştirerek Hıristiyanlığa geçen ve kilise nikahıyla evlenen Kazaz, bu yüzden ailesiyle karşı karşıya gelmiş ve uzun süre aradaki buzları eritememişti.

Kazaz’ın Ramin Matin ile olan ilişkisine ciddi bakması ve röportajlarında ’Ramin’i seviyorum’açıklamasında bulunması aileyi ikinci kez kızdırdı. Boşanmadan yeni bir ilişki yaşadığı için aile bireylerinin tavır aldığı ünlü manken şu anda sadece ablası Seda Kazaz’la görüşüyor. Ablasıyla da sevgilisini tanıştıran Kazaz, Moda’dan kiraladığı yeni evinde kendine yeni bir hayat kurmak için çabalıyor. Çiftin yakın bir zamanda evlerini birleştirmeyi düşündükleri de öğrenildi. Ramin Matin ve Tuğçe Kazaz ’Cin Geçidi’isimli sinema filminin çekimlerinde tanışıp, birlikte olmaya başlamıştı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: