TÜLİN ŞAHİN: AKLIM HAVADA!

İş gereği devamlı bir ülkeden diğerine seyahat eden Tülin şahin, gezi albümünü Mecmua dergisiyle paylaştı. Görüşme sırasında seyahat konusuyla ilgili soruları da yanıtlayan şahin, çoğu insanın aksine uçakla seyahat etmeye bayıldığını söyledi:

Magazin

TÜLİN ŞAHİN: AKLIM HAVADA! Havaalanlarını severim, uçakları severim. Size garanti ediyorum, uçak en kaliteli zaman geçirebileceğiniz yer haline geldi. Ayrıca uçakla seyahat edecek herkese mutlaka George Clooney'nin 'Up In The Air' filmini izlemesinini öneririm.

“UP IN THE AIR”I HERKES İZLEMELİ

Yabancı bir ülkeye iş seyahati yapanlara tavsiyeleriniz neler olur?

- O ülkeyle ilgili her şeyi araştırmış olun, yani yola tedbirli çıkın. Bir de uçakla seyahat eden herkese bir öneride bulunmak istiyorum. Lütfen havaalanı güvenlik kurallarına saygılı ve duyarlı olalım. şikâyet etmeyelim. Çünkü hepsi bizim güvenliğimiz için. Alana vaktinde gidip keyfini çıkaralım. Ve mutlaka George Clooney'nin “Up In The Air” filmini herkes en az bir kez izlesin.

* İşte doğup büyüdüğüm ülke Danimarka. Burası Kopenhag ve arkamda meşhur küçük denizkızı heykeli.
* Avrupa'da billboard'larda.
* Paris'te Lacoste çekiminde Karl Lagerfeld'le.
* Phuket'te bu sevimli yavru fille çekim yaptım.
* Paris'ten sevgilerle. Çoook soğuk bir kış günü Paris Fashion Week'te defileye çıkacağım.
* Hamburg'da sabah çekime bisikletle gitmiştim. Stüdyodan çıkıp şehre yine bisikletle gidip, yemek yiyip sonra otele dönmüştüm. şehri çok farklı bir şekilde keşfetmek için süper bir yöntem, üstelik sağlıklı.
* Efsane meslekdaşım süpermodel Claudia Schiffer ile Ferragamo için birlikte tanıtım yaparken... ınanamıyorum hâlâ bir araya geldiğimize.
* “Europen Topmodel” dergisinin kapağı.
* New York'taki bir çekime THY Boeing 777 ile giderken.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: