TÜLİN ŞAHİN: MARKAM GÜVENE DAYANIYOR!

Türkiye Perakendeciler Zirvesi'nde Tülin Şahin 'En Başarılı Kişisel Marka' seçildi. Etkinlikte konuşmacı olarak yer alan güzel model, yıllar içinde kendi markasını nasıl yarattığını anlattı.

Magazin

TÜLİN ŞAHİN: MARKAM GÜVENE DAYANIYOR! Haliç Kongre Merkezi'nde, 27-28 Nisan tarihlerinde düzenlenen Türkiye Perakendeciler Zirvesi yoğun ilgi gördü. Organizasyonun en çok dikkat çeken isimlerinden birisi top model Tülin Şahin oldu. Organizayona konuşmacı olarak katılan Şahin, 'En Başarılı Kişisel Marka' seçildi.

HER KADINA HİTAP EDİYOR
Kitapları ve DVD'leri ile dikkat çeken Şahin, marka olmak için yaptığı yatırımları katılımcılarla paylaştı. İşte Şahin'in anlattıkları:
Tülin Şahin olarak yer aldığım birçok ulusal ve uluslararası projede her çeşit kadın grubu ile doğru iletişimi kurabildiğim ortaya çıkıyor. En önemlisi, hedef kitleniz üzerinde yaratabildiğiniz güven duygusu. Anadolu' daki bir şehirde yaşayan bir kadın da İstanbul'da yaşayan doktora yapmış bir kadın da benim hedef kitlem arasında.

ÇOK GEZİYORUM
Sağlık, güzellik, moda, trendler hakkında kitaplar yazıyorum, Ayrıca köşe yazıyorum; moda ve life style dergileri için çalıştığım markaları bir araya getirerek yeni projeler üretiyorum.
Danimarka'da büyümüş olmamın getirdiği bir disiplin anlayışım var. Disiplinli ve çalışkan olmak zaten öncesinde bir fark yaratıyor. Sadece ulusal değil uluslararası çalışıyorum. Dünyanın birçok büyük moda şehrinde ajanslarım var.
Dünyadaki trendleri bir yıl öncesinden takip edebiliyorum. Çok seyahat ediyorum. En önemlisi de yaptığım işi çok seviyorum. Bu da çalıştığım projeleri sadece bir görev gibi görmeyerek, hepsini sahiplenmeme neden oluyor.

ÜÇ AYRI İNTERNET SİTEM VAR
Ben Tülin Şahin markasının ömrünün modellik kariyerim ile sınırlı kalmasını istemiyorum. Özellikle pazarlama anlamında çalıştığım büyük gruplardan ulusal ve uluslararası anlamda büyük tecrübeler edindim ve ediniyorum. Birçok yayın takip ediyorum ve okuyorum. İnandığım sosyal sorumluluk projelerinde olmaya çalışıyorum.
Hedef kitlemle olan iletişim kanallarını çoğaltıyorum. İnterneti en önce ve yoğun kullanabilenlerden biriyim, üç ayrı internet sitem var ama sonuç olarak da markama yaptığım en büyük yatırımın yaptığım başarılı projeler olduğunu düşünüyorum.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: