TÜLİN ŞAHİN'DEN ÖNERİLER!

Tülin Şahin, 'tuliss.com' adlı internet sitesinde kadınlara güzellik tavsiyeleri veriyor. Kış aylarında elektriklenip, kabaran saçlarından dert yananlara 'İpek yastıkta uyuyun, sorun çözülsün' diyen Tülin Şahin, bakımlı saçlar için şunları öneriyor:

Magazin

TÜLİN ŞAHİN'DEN ÖNERİLER! Saçınız kuru görünüyorsa; içinde güçlü nemlendirici barındıran bir şampuanla haftada iki kere yıkayın. Ardından da yoğun bir nemlendirici kullanın. Bu şekilde saçınız daha parlak duracaktır.

NEMİ FAZLA ABARTMAYIN!
Saçlarınız basıksa bunu kabul etmeyin! Basıklık genelde, saçta gereğinden fazla yağ varsa olur. Bu tip saçlarda öncelikle nemlendiriciyi abartmamak gerekir. 'İkisi birarada' şampuanlar kullanmayın. Kremi sadece enseden itibaren az miktarda sürün.

Kış aylarında daha fazla elektriklenen saçlarınız için çözüm ise; ipek nevresim ve yastık kullanmaktır. İpek nevresimde uyursanız sadece saçlarınız değil, cildiniz, teniniz ve elleriniz bile yumuşacık olacaktır.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: