Tülin Şahin'den yıllar sonra gelen itiraf!

Nisan ayında Portekizli yatırım bankacısı olan Pedro de Noronha ile evlenen 4 aylık hamile Tülin Şahin, Sabah Gazetesi'nden Sonat Bahar'a verdiği röportajda çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Magazin

Tülin Şahin'den yıllar sonra gelen itiraf! Tülin Şahin 9 aydır birlikte olduğu Portekizli yatırım bankacısı olan Pedro de Noronha ile nisan ayında dünyaevine girmişti. 4 aylık hamile olan ve kız bebek bekleyen Tülin Şahin, Mehmet Özer ile 11 yıl süren evliliğinde çocuk sahibi olmamıştı. Bu yüzden sosyal medyada eleştirilen ünlü model, verdiği röportajda konuya açıklık getirdi. Bebeği olacağına hala inanamadığını ifade eden Şahin, "Yıllardır çocuk istiyorum. Çocuk sahibi olmak için çok da çabalarım olmuştu. Altı-yedi yıl önce iki defa tüp bebek denemem oldu. Ama Allah'ın bir bildiği var ki; şimdi doğal bir şekilde nasip etti. Çok seviyorum çocukları" açıklamasında bulundu.

Tülin Şahin'in bebeğinin cinsiyeti belli oldu!

Tülin Şahin'in bebeğinin cinsiyeti belli oldu!Ünlü model, eşiyle tanışmalarını ise şu sözlerle anlattı:

"Amerika'da yaşayan ortak bir arkadaşımız sayesinde tanıştık. Birbirimizden hiç haberimiz yoktu. O arkadaşım bizi birbirimize uygun görmüş ve tanıştırdı. Pedro Portekizli. İşleri için Londra, Panama ve Portekiz'de olması gerekiyor ama tabii şimdi daha fazla İstanbul'da..."

Tülin Şahin'in sabrı taştı!

Tülin Şahin'in sabrı taştı! "Çok yakında onlara bir cevabım olacak!"Röportajın tamamına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz!

Röportajı okumak için tıklayın!
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: