TÜM MÜZİK MARKETLERDE…

Müzik dünyasının aşk, hüzün ve romantik şarkılarının yorumcusu Ferhat Göçer, beklenen yeni albümü ‘Çok Sevdim İkimizi’ ile tüm müzik marketlerde… Her biri ayrı ayrı hit olabilecek 12 şarkının yer aldığı albümde Sezen Aksu’nun üç şarkıda imzası bulunuyor.

Magazin

TÜM MÜZİK MARKETLERDE…  Müzik dünyasında kendine sağlam ve sarsılmaz bir yer edinen Ferhat Göçer, bir buçuk yıl aradan sonra yeni albümü 'Çok Sevdim İkimizi' ile müzik marketlerdeki yerini aldı...

Müzikseverlerin arşivlerinde tutmak isteyeceği Ferhat Göçer albümlerine eklenecek olan yeni çalışma, yine dillerde dolaşacak muhteşem slow ve hareketli şarkılarla dopdolu.

Ozan Doğulu'nun prodüktörlüğünde ve aranjörlüğünde, DMC etiketiyle çıkan albümün eserlerinde, Sezen Aksu, Sinan Akçıl, Aslı Zen Yentur, Bülent Özdemir ve Ferhat Göçer imzaları bulunuyor.

'Doymadım Sana' adlı şarkıda Türk Sanat Müziği'nin dev ismi Emel Sayın ile yaptığı düet ile karşımıza çıkan sanatçı, Sabahattin Ali'nin 'Aldırma Gönül'ünü de remix düzenlemesiyle albümüne aldı.

İnternet üzerinde yedi milyonun üzerinde kişi tarafından tıklanan ve defalarca dinlenen, Tugay Ören'in 'Bizim Şarkımız' adlı eseri de Ferhat Göçer'in yeni albümünde hayat bulacak ve sanatçının yorumuyla daha fazla kitlelere ulaşacak...

1) YOL BİTTİ ÇOKTAN Söz- Müzik: Sezen Aksu
2) BİZİM ŞARKIMIZ Söz-Müzik: Tugay Ören
3) BİRİ BANA GELSİN Söz- Müzik: Sinan Akçıl
4) AKLIM SENDE KALIR Söz-Müzik: Ersel Serdarlı
5) BİR DUA GİBİ Söz- Müzik: Sezen Aksu
6) GÜL Kİ Söz-Müzik: Oğuzhan Koç
7) SEN SÖYLE HAYAT Söz: Aslı Zen Yentur Müzik: Bülent Özdemir
8) KABUL Söz: Ömer Hayyam Müzik: Anonim
9) SON AŞKIM Söz-Müzik: Ferhat Göçer
10) TAKVİM Söz- Müzik: Sezen Aksu
11) DOYMADIM SANA Söz-Müzik: Nevzat Akay
12) ALDIRMA GÖNÜL Söz: Sebahattin Ali Müzik: Kerem Güney
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: