Tüm rakiplerine meydan okuyor

Bugatti Veyron 16.4 ve 16.4 Grand Sport'un, dünya otomotiv basınının önde gelen iki yayını BBC televizyonu Top Gear programı ve ABD'de yayımlanan Robb Report dergisi tarafından ''Son 10 yılın otomobili'' olarak açıklandığı bildirildi.

Yaşam

Tüm rakiplerine meydan okuyor Konuya ilişkin açıklamaya göre, dünya otomotiv basınının en saygın yayınları arasında yer alan İngiliz BBC televizyonu Top Gear programı Bugatti Veyron 16.4'ü, ünlü Amerikan lüks yaşam dergisi Robb Report ise Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport'u On Yılın Otomobili olarak ilan etti.

Her iki yayın da Bugatti Veyron 16.4 ve Grand Sport'un tüm sınıflandırmalara meydan okuyarak, tarihteki yerlerini ve itibarlı şöhretlerini tümüyle hak ettiklerini açıkladı.

Jeremy Clarkson'ın önderliğindeki BBC TV Top Gear programı tarafından konuya ilişkin olarak, ''Otomotivin düsturunu yazan bir otomobil, muhteşem bir mühendislik yapıtı, gerçek anlamda bir Concorde etkisi... Top Gear On Yılın Otomobili, Bugatti Veyron'dur'' açıklaması yapıldı.

Robb Report'un seçici jürisi de üstü açık versiyon olan Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport'un ''On Yılın Otomobili'' olarak bütünüyle standart oluşturduğunu ifade etti. ''Estetik ve güç'' misyonunu yerine getirmesi nedeniyle jüri üyelerinin övgüsünü toplayan araç, jürinin tamamının oyunu aldı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: