Tüm Türkiye 'Sevdam Vatan' dedi!

Kanal D'nin yapımını O3 Medya'nın üstlendiği, yönetmenliğini Yağmur Taylan, Durul Taylan, Burak Arlıel yaptığı, oyuncu kadrosunda Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’in yanı sıra Okan Yalabık, Levent Can, Fatih Artman, Ufuk Bayraktar, Şükran Ovalı, Pınar Deniz, Boran Kuzum, Miray Daner, Berker Güven gibi önemli isimlerin yer aldığı sevilen dizisi “Vatanım Sensin” dün akşam ekrana gelen yeni bölümü ile yine zirvedeki yer aldı.

Dizi Galeri

Tüm Türkiye 'Sevdam Vatan' dedi! Dün akşam yayınlanan bölümüyle herkesi duygulandıran ve derinden etkileyen Vatanım Sensin dizisi sosyal medyada en çok konuşulan dizisi oldu. Dağıstanlı'nın hainliğiyle bir avuç asker ile düşmana karşı savaşan Kuvay-i Milliye askerlerinin sahnesi izleyiciyi duygulandırdı.

Video yüklenemedi...“Vatanım Sensin” in Perşembe akşamı ekrana gelen yeni bölümü A/B Sosyo Ekonomik Statü’de yüzde 8.55 reyting ve 18,40 izlenme payı ile ABC 1’ de ise yüzde 7,80 reyting ve 15,28 izlenme payı günün en çok izlenen programı oldu.

#SevdamVatan etiketiyle dizi boyunca birçok tweet alan Vatanım Sensin, uzun süre sosyal medya gündeminde kaldı ve kendisinden söz ettirdi.

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: