TÜM TÜRKİYE YİNE EKRANA KİLİTLENDİ..

Kanal D'de ekrana gelen Fatmagül'ün Suçu Ne isimli dizinin 3. bölümünde yaşananları herkesi ekrana kilitledi.

Magazin

TÜM TÜRKİYE YİNE EKRANA KİLİTLENDİ.. Ancak hem Fatmagül'e karşı tavırlar hem de Kerim'e yapılan haksızlıklar izleyenleri adeta sinir küpü yaptı...

Mukaddes yengenin para için Fatmagül'ü harcaması ona olan nefreti daha da perçinledi. Mukaddes karakterini canlandıran Esra Dermancıoğlu yine harika bir oyunculuk sergiledi.

Anne ve babasının Fatmagül'ün kirlendiğini ve ondan hayır gelmeyeceğini söylediği Mustafa, birlikte yaşayacakları evi yakarak kalbindeki derin acıyı ortaya koydu.

Fatmügül'ün yanan eve bakıp "Mustafa" diye seslendiği anlarda nefesler tutuldu... Beren Saat'in müthiş bir oyunculuk sergilediği ve gözyaşlarına boğulduğu anlarda, izleyenler de gözyaşlarını tutamadı.

Mustafa'nın çekip gitmesini hazmedemeyen Fatmagül, kendisine tecavüz edilen yere gitti ve bulduğu cam parçası ile kendisine zarar vermeye kalkıştı.

İşte tam da bu sırada Kerim geldi... Kerim'in "Fatmagül" diye bağırışı ve Fatmagül'ün bakışıyla sona erdi, 3. bölüm...

Yeni sezonun en iddialı dizisi olacağını daha ilk bölümden gösteren Fatmagül'ün Suçu Ne, bundan sonraki bölümleriyle de nefes keseceğe benziyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: