TÜMER METİN'İN ÇAPKINLIK ANLARI!

Cansu Metin ile geçtiğimiz yaz yollarını ayıran eski futbolcu Tümer Metin, önceki gecce kumral bir kadınla objektife takıldı.

Magazin

TÜMER METİN'İN ÇAPKINLIK ANLARI! Geçtiğimiz yaz Cansu Metin'den ayrılan eski futbolcu Tümer Metin önceki gecce yanında bir kadınla görüntülenince, trafiği birbirine kattı!

Tümer Metin, önceki akşam kız arkadaşıyla birlikte Nişantaşı’nda bir mekanda eğlendi. Bar çıkışı meçhul güzelle lüks otomobiline binen futbolcu, habercileri görünce nasıl kaçacağını bilemedi. Aracına binip hızla ordan uzaklaştıysa da Şişli’de trafik ışıklarına yakalandı.Trafik ışıklarına yakalanınca,artık kaçış şanslarının kalmadığını anlayan ikili yüzlerini saklamaya çalışırken, arka koltukta oturan arkadaşları ise şaşkın gözlerle olan biteni izledi. Tümer Metin, yeşil ışık yanar yanmaz soruları yanıtsız bırakarak tam gaz gözden kayboldu.(hürriyet.com.tr)
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: