'TUNA'NIN AŞKINA GÜVENİM SONSUZ'

Yazar Tuna Kiremitçi’yle büyük aşk yaşayan Demet Sağıroğlu, Amerika’ya giderken yalnız bıraktığı sevgilisine güveninin tam olduğunu söyledi.

Magazin

'TUNA'NIN AŞKINA GÜVENİM SONSUZ' Müzik dünyasında‘Kınalı Bebek’ şarkısıyla şöhreti yakalayan Demet Sağıroğlu, adını ‘Silkelen’ koyduğu yeni single’ını tamamladı ve iki konser vermek üzere Amerika’ya gitti. Yazar sevgilisi Tuna Kiremitçi’nin ilk uzun metraj filmi ‘Adını Sen Koy’u yönetmek üzere Eskişehir’e gitmesinin ardından Amerika’nın yolunu tutan Sağıroğlu, Manhattan’da Türk hayranlarıyla buluştu.

Kendisi Amerika’dayken sevgilisi Tuna Kiremitçi’nin de Eskişehir’de çalıştığını söyleyen Sağıroğlu, “Tuna’yı yalnız bıraktım. Ona güvenim sonsuz. Amerika’ya gönlüm rahat rahat gittim” dedi. Çok mutlu olduklarını anlatan Sağıroğlu, sözlerini şöyle tamamladı: “Bir ilişkide güven yoksa, o sorunlu bir ilişkidir. Karşılıklı güven her şeyi daha güzel bir hale getiriyor...”
(haberturk)
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: