Tuncay Şanlı'dan açıklama!

Melis Sayım, eski sevgilisi Tuncay Şanlı'nın oğlu için hiçbir maddi yardımda bulunmadığını iddia ederek nafaka davası açmıştı. Tuncay Şanlı, instagram hesabından konuya ilişkin bir açıklamada bulundu.

Magazin

Tuncay Şanlı'dan açıklama! Melis Sayım, eski sevgilisi Tuncay Şanlı'nın çocuğu için hiçbir maddi yardımda bulunmadığını iddia ederek nafaka istemişti. Sayım, şikayet dilekçesinde Tuncay Şanlı'nın çocuğunun masraflarını karşılamadığını ve özel hayatına dikkat etmediğini ileri sürmüştü. Melis Sayım, Tuncay Şanlı'nın aylık 100 bin TL kira getirisi olduğunu söyleyerek kendisinden dava tarihinden itibaren başlamak üzere oğlu Ömer Şanlı için aylık 20 bin TL nafaka ödemesini istemişti. Sayım, doğum giderlerini de istemeyi ihmal etmemişti. Tuncay Şanlı, tüm bu haberler karşısında sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla bir açıklamada bulundu.

İşte o açıklama:


Tuncay Şanlı'ya dava şoku!

Tuncay Şanlı'ya dava şoku!Tuncay Şanlı baba oldu!

Tuncay Şanlı baba oldu!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: